Search

Návod co s sebou do porodnice

Seznam věcí aneb návod co si vzít do porodnice. Blíží se termín těhotenství do 35. týdnu, a vy váháte co si zabalit do porodnice? Potřebné věci co budete potřebovat při porodu a po něm, jak pro Vás tak i miminko po narození. Seznam je od zkušených maminek, ale berte ho hlavně jako obecný, jelikož rozsah poskytovaných služeb určitých porodnic se liší. Raději se informujte blíže v místě, kde budete rodit. (pokud Vám nedali už seznam)

Balení do porodnice - MIMI Potřeby

Promyšlené balení věcí

… Zauvažujte nad 3. zavazadlem, v nemocnici budete mít málo úložného prostoru, doporučuji vzít jen to nejnutnější a zbytek si nechat donést později.

Proč balit takhle dopředu?

Pokud Vám to přijde zbytečné balit takto dopředu, napište si alespoň seznam! Na poslední chvíli mezi kontrakcemi by jste určitě na něco zapomněli.

Potřebné doklady do porodnice

Návod co s sebou za věci k porodu?

… případně léky, které používáte.

Nezapomeňte, ale na doklad/y podle Vašeho stavu:

Co si vzít do porodnice - MIIMI Potřeby

Co budu potřebovat po porodu?

Maminka
Miminko

Je čas jít domů z porodnice

Před odjezdem do porodnice si nachystejte věci, které budete potřebovat při cestě z porodnice. Jak pro Vás tak i pro miminko, především počítejte s počasím. Dané zavazadlo si pak nechte přivést před blížícím se dnem.

Miminko v náruči - MIMI Potřeby

Přeji Vám ať vše zvládnete a porod je hladký a všichni máte radost z miminka. Přemýšlejte dopředu a pořiďte potřebné věci do své výbavičky.

Mohlo by vás dále zajímat

Jak vybrat dudlík

Jak vybrat dětskou plenu

Jak vybrat spací pytel

Jak zařídit dětský pokojíček

Jak vybrat dětský kočárek

Jak vybrat prací prášek

Jak vybrat dětskou matraci

Jak vybrat dětskou přesnídávku