Osvěžující vlhčené ubrousky pro děti

Nikdo na světe ani naše miminko nikdy nebude naprosto čisté v každé situaci, protože každý má své potřeby a trávení. Nejvíce maminek, “dokonce i já” k očištění dětských tvářiček a úst po příkrmech či ublinknutí použije látkovou plínku. Na ručičky či prdelku vlhčené ubrousky bez chemických přísad. Bez použití těchto pomůcek by jsme dráždili pokožku a způsobovali bolest našim nejmenším, což určitě nechceme! Nezapomínejte, ale na zkušenosti ostatních maminek, k velkému překvapení většina „k pokožče šetrným nechemických“ ubrousků vyčistí i dost zažranou špínu na pár jemných přetření při úklidu. Po tomto zjištění už hodně maminek svému dítěti obličej ubrouskem neutírá, jelikož zřejmě obsahuje silnou chemii.

Dětské vlhčené ubrousky - Pardubice | MIMI Potřeby

Dermatologicky testované vlhčené ubrousky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Dermatologicky testované ubrousky
 
Neparfémované vlhčené ubrousky pro děti - Pardubice | MIMI Potřeby 

Neparfémované vlhčené ubrousky
 
Snadné a rychlé očištění za pomocí vlhčených ubrousků - Pardubice | MIMI Potřeby 

Rychlé a snadné očištění
 
Vlastní zkušenost: Na vlastního novorozeného syna jsem zprvu používala předražené ubrousky Pampers, které jsem pořizovala v Pardubicích a to do doby než jsme jeli na trhy do Polska a oni nám tam došli pro přebalování. Tak jsme museli narychlo pořídit nějaké místní a narazili jsme na vlhčené ubrousky značky DADA. Zprvu jsem se bála, ale syn neměl žádnou reakci ani při kombinaci s přebalovací kosmetikou a dokonce jsem po jejich vypotřebování nabila dojmu, že jsou lepší a především levnější. Prolétla jsem recenze na internetu a zjistila, že značka DADA se testuje a dokonce vyrábí v České republice a následně vyváží do Polska k prodeji. Od té doby nebylo co řešit a tak jsem se jich držela a ušetřila nemalé peníze.

 Využití čistících ubrousků při přebalování 

Nejčastěji vlhčené ubrousky použijeme, když se naše dítě pokaká, a musíme ho přebalit. Naší ratolest je zapotřebí udržovat v čistotě, a proto musíme využít jednorázovou podložku nebo látkovou přebalovací podložku. Pro některé maminky či tatínky nejsou tyto situace vůbec jednoduché, občas to je fakt silný zážitek. ”Ani pro mě to nebyli zpočátku snadné situace”, ale zvyknete si, je to koloběh života a každá radost nese i nemilé chvíle. Při používání vlhčených ubrousků při přebalování plínek chráníte dětskou pokožku před tvorbou opruzenin a zároveň napomáháte neprobděným nocím nad plakajícím dítětem.

Ani na nás ani na naše dítě nepřijde potřeba na povel, ale vždy v nejméně vhodnou chvíli někde na cestě. Pro tyto situace existují vlhčené ubrousky v cestovních provedeních jako je s víčkem či v boxu, které zamezují vysušování a nesnižují tak účinnost čištění.

Druhy vlhčených ubrousků pro přebalování dětí - Pardubice | MIMI Potřeby
 Mezi nejznámější značky patří: 
  • Pampers
  • Linteo
  • Huggies
  • Hipp
  • DADA
  • Johnson
  • DM
… k dostání v prodejnách jsou balení o různém počtu kusů a jiné cenové hladině. A to 15, 24, 40, 56, 72, 80 a 120 ks. Ubrousky nejen pro děti 

Samozřejmostí je, že tyto vlhčené ubrousky neslouží jen pro děti, ale i pro dospělé. Je to sice cenově nákladnější, ale svou práci odvedou jako běžné ubrousky. Jejich složení je bezpečné a přizpůsobené dětské pokožce.

[/su_column]

Vlhčené ubrousky i pro dospělé - Pardubice | MIMI Potřeby
[/su_row]

Buďte připravené a pořiďte si dětské vlhčené ubrousky do své výbavičky na přebalování.