Jednorázové přebalovací podložky

Ať už potřeba na miminko přijde kdekoliv, je zapotřebí ho chránit před jakýmkoliv bacilem a špínou z okolí při přebalování plínek. Na cestách je to samozřejmostí, ale i doma dodržujte hygienu. Především při přebalování na koberci, ochraňte malého od spálení a koberec od hovínek. Sice se jedná o jednorázové přebalovací pomůcky, ale ze „své zkušenosti vím, že ne vždy se zašpiní, a tak se dají využít i opakovaně“. Tímto opětovným využitím ušetříte nějakou korunu, a můžete je využít na jiné potřebné věci, jako jsou např. kvalitnější příkrmové kaše nebo obdarovat nějakou budoucí maminku krásným plenkovým dortem.

Jednorázové papírové podložky pro přebalování dětí - Pardubice | MIMI Potřeby

Dermatologicky testované vlhčené ubrousky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Dermatologicky testované podložky
 
Vysoce absorpční jednorázové přebalovací podložky pro děti - Pardubice | MIMI Potřeby 

Hypoalergenní přebalovací podložky
 
Vysoce absorpční jednorázové přebalovací podložky pro děti - Pardubice | MIMI Potřeby 

Vysoce absorpční podložky
 
Vlastní zkušenost: Při kupování jednorázových přebalovacích podložek jsem váhala, jelikož jsem si nebyla jistá papírovým materiálem, a které podložky budou ty pravé! Tak jsem se optala kamarádek, ať zjistím více a ty mi poradili přebalovací podložky Monperi a ať si určitě pořídím i pratelné dětské podložky pro širší využití. Se značkou Monperi měli zkušenosti o bezproblémovém odvádění vlhkosti od pokožky dítěte, měkkosti papírového materiálu a především ceně. Objednala jsem je za přijatelnou prodejní cenu a ihned zjistila výhody těchto jednorázových přebalovacích podložek.

 Multifunkční využití dětských podložek 

Jednorázové podložky z papíru využijete při přebalování miminka, ale jejich využití je velmi široké, dají se použít téměř všude. Díky tomu, že jsou podložky hypoalergenní a z měkkého savého papíru se velmi často využívají do dětských postýlek. Dále se využívají na pračce v koupelně, komodě, přebalovacích pultech a dalších běžných místech. Díky obsahu voděodolného vlákna, jsou extra savé a absorbují většinu nechtěných tekutin při přebalování dítěte a je naprosto na Vás zda používáte jednorázové plenkové kalhotky či látkové pleny. (Pokud jste se ještě nerozhodli, podívejte se na porovnávač.)

Různé rozměry jednorázových podložek pro přebalování dětí - Pardubice | MIMI Potřeby
 Mezi nejznámější značky patří: 
… k dostání v prodejnách jsou balení o různých počtech kusů a jiné cenové hladině. A to 5, 7, 10, 12, 15, 25 a 30 ks. Rozměry skládacích podložek 

Téměř všechna miminka mají od narození přibližnou výšku a tak většina podložek se prodává v univerzálních rozměrech 60 cm a liší se pouze šířka, která může být 40, 60 nebo 90 cm. Záleží už jen na Vašem miminku. Lepší variantou je pořizovat větší šířku podložek, jelikož děti nevydrží při přebalování v klidu a hází sebou jak malý akční hrdina.

[/su_column]

Různé druhy jednorázových podložek pro přebalování dětí - Pardubice | MIMI Potřeby
[/su_row]

Buďte připravené a pořiďte si jednorázové přebalovací podložky do své dětské výbavičky.