Search

Jednorázové přebalovací podložky

Ať už potřeba na miminko přijde kdekoliv, je zapotřebí ho chránit před jakýmkoliv bacilem a špínou z okolí při přebalování plínekNa cestách je to samozřejmostí, ale i doma dodržujte hygienu. Především při přebalování na koberci, ochraňte malého od spálení a koberec od hovínek. Sice se jedná o jednorázové přebalovací pomůcky, ale ze „své zkušenosti vím, že ne vždy se zašpiní, a tak se dají využít i opakovaně“. Tímto opětovným využitím ušetříte nějakou korunu, a můžete je využít na jiné potřebné věci, jako jsou např. kvalitnější příkrmové kaše nebo obdarovat nějakou budoucí maminku krásným plenkovým dortem.

Jednorázové podložky pro děti - MIMI Potřeby

Dermatologicky testované podložky

Hypoalergenní přebalovací podložky

Vysoce absorpční podložky

Multifunkční využití dětských podložek

Jednorázové podložky z papíru využijete při přebalování miminka, ale jejich využití je velmi široké, dají se použít téměř všude. Díky tomu, že jsou podložky hypoalergenní a z měkkého savého papíru se velmi často využívají do dětských postýlek. Dále se využívají na pračce v koupelně, komodě, přebalovacích pultech a dalších běžných místech. Díky obsahu voděodolného vláknajsou extra savé a absorbují většinu nechtěných tekutin při přebalování dítěte a je naprosto na Vás zda používáte jednorázové plenkové kalhotky či látkové pleny. (Pokud jste se ještě nerozhodli, podívejte se na porovnávač.)

Vlastní zkušenost a rady:

Při kupování jednorázových přebalovacích podložek jsem váhala, jelikož jsem si nebyla jistá papírovým materiálem, a které podložky budou ty pravé! Tak jsem se optala kamarádek, ať zjistím více a ty mi poradili přebalovací podložky Monperi a ať si určitě pořídím i pratelné dětské podložky pro širší využití. Se značkou Monperi měli zkušenosti o bezproblémovém odvádění vlhkosti od pokožky dítěte, měkkosti papírového materiálu a především ceně. Objednala jsem je za přijatelnou prodejní cenu a ihned zjistila výhody těchto jednorázových přebalovacích podložek.

Mezi nejznámější značky patří:

… k dostání v prodejnách jsou balení o různých počtech kusů a jiné cenové hladině. A to 5, 7, 10, 12, 15, 25 a 30 ks.

Rozměry skládacích podložek

Téměř všechna miminka mají od narození přibližnou výšku a tak většina podložek se prodává v univerzálních rozměrech 60 cm a liší se pouze šířka, která může být 40, 60 nebo 90 cm. Záleží už jen na Vašem miminku. Lepší variantou je pořizovat větší šířku podložek, jelikož děti nevydrží při přebalování v klidu a hází sebou jak malý akční hrdina.

Přebalování miminka - MIMI Potřeby

Buďte připravené a pořiďte si jednorázové přebalovací podložky do své dětské výbavičky.