Search

Pratelné přebalovací podložky pro děti

Nikdy nelze očekávat, že u novorozence či malého dítěte přijde potřeba ve správnou chvíli, a je zapotřebí ho chránit při přebalování plínek před vnějšími vlivy. Hygienické podložky pro každodenní péči je zapotřebí používat nejen doma, ale i na cestách a návštěvách. Představte si, že by někdo u Vás v obýváku přebaloval miminko na koberci a ušpinil Vám ho, to určitě nechcete. V případě zašpinění, např. mléčnými kašičkami je lze utřít vlhčenými ubrousky. Tyto přebalovací pomůcky jsou velmi praktické, a vyrábí se měkké i tvrdé podložky, jelikož se dají využít opakovaně na rozdíl od jednorázových podložek. Díky zaobleným rohům, se podložka neshrnuje a zamezuje otlakům miminka.

Multifunkční využití podložek

Ekologické podložky

Finančně výhodné podložky

Multifunkční využití dětských podložek

Látkové podložky ve většině případů použijete k přebalování látkových plínek miminka, ale dají se použít téměř všude. Díky tomu, že jsou podložky hypoalergenní a z měkkého savého materiálu, tak se velmi často využívají do kočárků či dětských postýlek pod potah pro ničím nerušený spánek našeho miláčka. Dají se využít při učení na nočníkpřebalovacích pultechkomodách a ostatních místech.

Vlastní zkušenost a rady:

Před přechodem na jednorázové podložky jsem používala Sensillo podložku s krásným medvídkovým vzorem, ale bohužel jsem neměla sušičku a tak jsem musela čekat i 5 hodin na uschnutí. Stále jí doma mám a mrzí mě, že jsem jí nemohla používat častěji. Při aktuálních prodejních cenách bych už byla připravená!

Výměna dětských podložek a potahů

Při koupi nové podložky je před použitím potřeba vyprat, aby se zcelily jednotlivé vrstvy (prodyšné a voděodolné). Záleží jen na materiálu, kolik vyprání vydrží, většinou je to kolem 300 – 1200x, poté je třeba už vyměnit. Postup pro praní obsahuje každá podložka na cedulce, jelikož se podle materiálu liší, kdy smíte a nesmíte použít aviváž či bělidloSe sušičkou máte práci o hodně jednoduší, pokud jí ale nevlastníte, tak v žádné případě neždímejte ani nežehlete jinak porušíte voděodolné jádro jako se to stalo poprvé mě.

Rozměry skládacích podložek

Přebalovací podložky lze sehnat od malých po velké. Ve většině případů je šířka menší než výška, protože miminka rostou jako z vody. Nejčastějšími velikostmi jsou 50×7050×80 a 70×80.

Přebalování miminka - MIMI Potřeby

Nejčastější materiály:

Buďte připravené a pořiďte si skládací přebalovací podložky do své cestovní výbavičky na přebalování.