Dětská body pro miminka

Oblečení pro každé používání by mělo být v provedení, tak aby se v něm miminko cítilo pohodlně a zárověň se bude snadno přebalovat. Dětská body slouží k udržení plenky na svém místě a chrání tělíčko proti prochladnutí. Ideální je tedy vybírat z oblečení, které se dá lehce rozepnout a získáme tak ideální přístup k dětské plence. Dupačky i dětské body by měly mít ve spodní části knoflíčky, patentky či suché zipy.
Dětská body pro kojence - Pardubice | MIMI Potřeby

Kvalitní materiály bodyček - Pardubice | MIMI Potřeby 

Kvalitní materiály

  

 
Různé druhy bodyček - Pardubice | MIMI Potřeby 

Různé druhy
 
Vtipné potisky bodyček - Pardubice | MIMI Potřeby 

Vtipné potisky
 

Vlastní zkušenost a rady: První chlapeček se nám narodil v létě, tak jsme používaly body s krátkým rukávem, prodyšné materiály nezpůsobovaly zapaření. Na zimu jsme pořídili na doma body s dlouhým rukávem, díky teplejším materiálům byl v teplíčku. Většinu oblečení jsme měli od New Baby, ale vcelku je to jedno.

 Body podle ročních období 

Dětská body mají chránit nejmenší jak v létě, tak i v zimě. Praktická jsou body s krátkým rukávem v kombinaci s tričkem či lehkým svetříčkem. Na dlouhé chladné měsíce, jsou ideální s dlouhým rukávem. Vybírejte poctivě! V příliš teplém kousku, může miminko být při vstupu do teplejší miminko jako opařené.

 Druhy dětských body 

 Velikosti dětských body  Nejznámější značky bodyček pro děti 

a mnoho dalších značek.

Proužkované kojenecké body - Pardubice | MIMI Potřeby

 Body s vlastním potiskem 

Existuj i krásná body pro kluky i holky. Ideální varianta jako dárek k narození dítěte či jen tak pro zviditelnění a dokázání, že vaše miminko je prostě boží! Body s potiskem o tatíncích i maminkách. Potisky jsou kvalitní, odolné a tudíž pratelné.

Buďte připravené a pořiďte si dětská body do své výbavičky pro miminko.