Search

Originální plenkový dort pro miminko

Když už váháme jakým dárkem nejvíce potěšit maminku, kterou jdeme navštívit do porodnice. Není nad plenkový dort, který je ideální pro potřebu miminka, ale udělá především radost mamince, která už bude mít v zásobě nějaké jednorázové plenky a možná i něco navíc z praktických věcí pro přebalovaní miminka. Jedná se o originální dárek a především vypadá úžasně. Není, ale pravidlem, že ho maminka k narození dítěte nemůže dostat až v teple domova.

Plenkové dorty pro děti - MIMI Potřeby

Originální dárek

Radost z dárku

Plenky v balení

Obsah plenkových dortů

Plenkové dorty jsou vyráběny a nejčastěji poskládány z jednorázových plenek o velikosti 1 (od 2,5 kg do 5 kg) a velikosti 2 (od 3 kg do 6 kg). Záleží pouze na počtu pater (jednopatrové, dvoupatrové a třípatrové). Většinou tuhle krásu korunuje na špičce nějaký plyšáček či botičky. Dále je možné je doplnit o praktické věci jako jsou látkové plenyvlhčené ubrouskykosmetiku na přebalovánídětské deky a osuškyplyšákyhračkychrastítkadětské oblečeníláhvedudlíkysnappi sponky či prací prostředky na dětské oblečení. Fantazii se meze nekladou, ale obsahu poté odpovídá i cena dortíku.

Vlastní zkušenost a rady:

Osobně jsem nevěděla, že takové dorty existují, až když před pár lety jsem ho obdržela od svých dobrých přátel přímo v porodnici, byla jsem nadšená a velmi spokojená jak praktická věc může být tak krásná. V mém dortu byli jednorázové plenky Pampersfroté osuška a botičky capačky. Následující rok jsem se inspirovala a zjistila, které dorty se prodávájí a odvděčila se nejlepší kamarádce plenkovým kočárkem.

Nejznámější značky jednorázových plenek obsažených v dortech

v každém balení je rozdílný počet kusů. Existují i ekologické bio pleny.

Vhodnost plenkového dortu

Plenkové dorty jsou vhodné jak pro chlapečky tak i pro holčičky, stačí si pouze pořídit vhodnou barvu podle pohlaví miminka. Mezi nejčastější barvy pro holčičky je červená a růžová, a pro chlapečky modrá a zelená. Přímo pro maminky se dá pořídit kytička z plenek nebo kočárek z plenek.

Kočár jako plenkový dort - MIMI Potřeby

Nejčastější druhy prodávaných dárku:

Buďte připravené a pořiďte ten pravý dárek pro budoucí maminku.