Search

První přebalovací výbavička pro miminko

přebalování dítěte je potřeba se dopředu připravit a pořídit potřebné pomůcky. Je potřeba dostatečně vysoké místo, aby přebalovací osoba byla ve vhodné poloze (nejčastěji si maminka neohýbala moc záda). K přebalování je potřeba připravit si věci dopředu. Připravíme si čistou plenku podle druhu používání, teplou vodu nebo vlhčené ubrouskyochrannou kosmetiku a ručník. Já jsem přebalovala na komodě k tomu určené, doma jsme používali látkovky a na cestování jednorázové plenky.

Přebalovací výbavička by měla obsahovat jednorázové plenky, látkové plenky, vlhčené ubrousky, jednorázové podložky, látkové podložky, přebalovací pulty, koš na pleny, kosmetika, prací prostředky, snappi sponky a jako šikovné dárky slouží plenkové dorty plné přebalovacích pomůcek nebo mléčné kaše na dokrmování.

Přebalování miminka - MIMI Potřeby
Porovnání dětských plen - MIMI Potřeby

Včas vše pořízeno

Radost z potomka

Připravena na přebalování

Velmi často váháme jestli používat jednorázové nebo látkové plínky či podložky a tak jsem sepsala + a – těchto plenek či podložek.

Jednorázové vs látkové pleny

Jednorázové vs látkové podložky

Co by měla přebalovací výbavička obsahovat

Přečtěte si více o přebalovacích pomůckách. Každá z nich má podíl na bezpečném přebalování miminka. Ideálním řešením je přebalovat plínky na podložce. Používejte kvalitní prací prášky a dětskou kosmetiku.

Jednorázové pleny

Látkové pleny

Vlhčené ubrousky

Plenkové dorty

Jednorázové podložky

Látkové podložky

Přebalovací pulty

Koše na pleny

Prací prostředky

Snappi sponky

Mléčné kaše

Buďte připravené a pořiďte si potřeby na přebalování pro miminko do své výbavičky.