Dětské postýlky pro klidné spaní

Tak jako pro nás je postel naším královstvím, kde trávíme třetinu svého života, tak i miminko potřebuje od narození své místo pro pohodlné a klidné spaní. Doporučuje se nejdříve pořídit kolébku, která pomáhá uspat kojence a až poté přejít na postýlku. Postýlka je nezbytnou součástí výbavičky! V postýlce se nemusíte bát o bezpečnost dítěte při spánku.
Dětské postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby

Klidný spánek v postýlce - Pardubice | MIMI Potřeby 

Klidný spánek
 
Bezpečné postýlky pro děti - Pardubice | MIMI Potřeby 

Bezpečné
 
Regulovatelné rošty postýlek - Pardubice | MIMI Potřeby 

Regulovatelné rošty
 

Vlastní zkušenost a rady:  Spíše bych řekla zkušenosti mojí kamarádky. Ta si nemohla vynachválit dětskou postýlku CARETERO. U postýlky lze nastavit výška a lze přímo přisunout k posteli, tak že v noci nemusíte ani vstávat a miminko můžete nakrmit a máte ho pořád po ruce.

 Z jakých materiálů jsou vyráběny 

Nejčastěji se setkáme se dřevěnými postýlkami, které jsou vyrobeny z přírodního dřeva jako jsou teak, ořech, borovice a mnoho dalších. Jedná se o nejvíce oblíbené postýlky! Samozřejmě na trhu naleznete i kovové, ale ty nejsou moc ideální. Především pro to, že jsou hodně těžké a studené.


 Typy dětských postýlek 

Postýlky s úložným prostorem - Pardubice | MIMI Potřeby
… nezapomínejme ani na cestovní postýlky pro děti.

 Ušetření místa s postýlkou 

Dřevěné postýlky sami o sobě zaberou poměrně velkou část místa. Postýlky s šuplíkem, neboli úložným prostorem se dají velmi dobře využít pro potřeby miminka. Můžeme zde uskladnit dětská povlečení, přikrývky, body a další oblečení. Další variantou je mít postýlku přímo s přídavným přebalovacím pultíkem, který ušetří dosti místa. Ti co myslí na budoucnost, mohou pomýšlet na postýlky se stahovací bočnicí nebo s dřívky, které jsou odendat. Výrobci toho nabízí opravdu hodně.

 Nejznámější značky dětských postýlek 

a mnoho dalších značek. Informujte se o recenzích či zkušenostech s danými postýlkami.

Postýlka New Baby - Pardubice | MIMI Potřeby

 Motivy dětských postýlek 

Na prodejním trhu naleznete velké množství postýlek různých barev a motivů. Volte, ale správně ať postýlka ladí do vašeho bytu či domu. Nezapomínejte, ale na krásné dětské motivy medvídků, žiraf a dalších.

Buďte připravené a pořiďte si dětskou postýlku do své výbavičky na spaní.