Dětské cestovní postýlky s příslušenstvím

Cestovali jste hodně před miminkem, a nyní se bojíte, že už to nepůjde? Nebojte se, i s dítětem se dá cestovat! Dopřejte mu útulné místo během pár minutek se skládacími cestovními postýlkami. Vhodné pro časté používání.
Dětské cestovní postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby

Pohodlné cestovní postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Pohodlné
 
Lehce přenosné dětské postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Lehce přenosné
 
Skládací cestovní postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Skládací
 

Vlastní zkušenost a rady: S manželem jsme nikdy nebyli moc velcí cestovatelé, jediné co nás zajímalo byly památky a zrovna, zde dětskou cestovní postýlku nevyužijeme. Nechtěli jsme, ale pořizovat další postýlku k babičce, když tam jedu na návštěvu. Tak jsme využili praktickou cestovní postýlku Milly Mally Mirage. Syn povyrost, a když potřeboval spát tak si do postýlky vlezl bokem sám.

 Skladací cestovní postýlky pro děti 

Praktické cestovní postýlky pro děti do 15 kg. Postýlka se dá složit během 5 minut, vyndáte s tašky a dáte dohromady díky jednoduchému skládacímu mechanismu. Díky pevné konstrukci a pevnému dnu se nemusíte dát, že se jen tak zničí! Síťkované boční strany zaručují prodyšnost a hlavně viditelnost na batole. Jedna boční strana lze rozepnout zipem a nemusíte se tedy k dítěti naklánět.

Nejčastější klasický rozměr po rozložení je 120 x 68 x 76 cm s hloubkou 62 cm. Příslušenství klasických a luxusních cestovních postýlek 

Moskytiéry na dětské postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby
luxusní postýlky jsou doplněna o kolečka a brzdy a lze s nimi popojíždět.

 Manipulace s postýlkami 

Většina cestovních postýlek je doplněna o kolečka s brzdami. Kolečka slouží ke snadné manipulaci s postýlkou. Představte si, že miminko spí a vy potřebujete nutně posunout postýlku. Vzbudit ho a další 2 hodiny ho uspávat. Ideální variantou kousek nadzvednete jednu stranu popojede a dítě pořád spí.

 Nejznámější značky cestovních postýlek pro děti 

a mnoho dalších. Podívejte se na případné recenze a reference od dalších maminek.

Luxusní cestovní postýlky - Pardubice | MIMI Potřeby

 Rozdíl mezi klasickou a luxusní postýlkou 

Klasická cestovní postýlka pevně stojí na zemi a nemá téměř žádné doplňky. Na příležitostné používání u návštěv je dostačující. Luxusní postýlky jsou na častější používání i mimo civilizaci. Mají v sobě vše potřebné od přebalovacího pultu, moskytiéry až po kapsu na hračky.

Buďte připravené a pořiďte si dětské postýlky do své výbavičky na cestování.