Search

Dětské zavinovačky pro mimimka

Zavinování miminek se používá od nepaměti. Děti se chovaly v dekáchplátnechkožešinách a dalších materiálech. Miminka byla zdravá a spokojená, neboť zavinovačka je přirozená a připomíná teplo a bezpečí maminčina bříška. Miminku se lépe spí a vydrží déle spát uvnitř zavinovačky.

Tělíčko se lépe vyvíjí a zpevňuje. Lehce se s miminkem v zavinovačce manipuluje. Pořiďte si tento kousek pro uklidnění vašeho miminka.

Zavinovačky pro miminka - MIMI Potřeby

Široká nabídka

Pohodlné

Více materiálů

Typy dětských zavinovaček

Zavinovačky mají více druhů zapínání, některé jsou na suchý zip, které se přeloží a poté zapnou. Stejným způsobem fungují i šněrovací.

Vlastní zkušenost a rady:

Kluk nám hůře spal, tak jsme daly na rady ostatních maminek. Bylo nám rečeno, že miminka která hůře spí a často se budí, tak ideální je pro ně pořídit zavinovačku. Už jsme byli unavení a otrávení z věčného stávání v noci.

Druhy zavinovaček pro miminka

využívají se i na zavinovačky do autosedaček, některé typy jsou oboustranné a dají se využívat z obou stran.

Materiály z jakých jsou vyrobené

Péřové zavinovačky vytvoří pro miminko ideální hnízdečku pro krásné dřímání, ideální na zimní období. Mezi klasické patří bavlněné, ideální na letní dřímání. Saténové, prodyšné a chladící zároveň. Na honosnější akce se hodí kousky s krajkou.

Nejznámější značky dětských zavinovaček:

Vhodnost zavinovaček

Podle barev se dají rozlišit na klučičí holčičí. Každopádně zavinovačky jsou vhodné ke kojení, které usnadňují. Některé druhy zavinovaček se dají rozložit a využít jako deka, případně jako přikrývka do kočárku.

Dětské zavinovačky - MIMI Potřeby

Buďte připravené a pořiďte si dětské zvinovačky do své výbavičky na spaní.