Dětské zavinovačky pro mimimka

Zavinování miminek se používá od nepaměti. Děti se chovaly v dekách, plátnech, kožešinách a dalších materiálech. Miminka byla zdravá a spokojená, neboť zavinovačka je přirozená a připomíná teplo a bezpečí maminčina bříška. Miminku se lépe spí a vydrží déle spát uvnitř zavinovačky.

Tělíčko se lépe vyvíjí a zpevňuje. Lehce se s miminkem v zavinovačce manipuluje. Pořiďte si tento kousek pro uklidnění vašeho miminka.

Dětské zavinovačky - Pardubice | MIMI Potřeby

Široká nabídka zavinovaček - Pardubice | MIMI Potřeby 

Široká nabídka
 
Více druhů materiálů - Pardubice | MIMI Potřeby 

Více materiálů
 
Pohodlné dětské zavinovačky - Pardubice | MIMI Potřeby 

Pohodlné
 

Vlastní zkušenost a rady: Kluk nám hůře spal, tak jsme daly na rady ostatních maminek. Bylo nám rečeno, že miminka která hůře spí a často se budí, tak ideální je pro ně pořídit zavinovačku. Už jsme byli unavení a otrávení z věčného stávání v noci.

 Typy dětských zavinovaček 

Zavinovačky mají více druhů zapínání, některé jsou na suchý zip, které se přeloží a poté zapnou. Stejným způsobem fungují i šněrovací. Druhy zavinovaček pro miminka 

Zavinovačky se šněrováním - Pardubice | MIMI Potřeby
… využívají se i na zavinovačky do autosedaček, některé typy jsou oboustranné a dají se využívat z obou stran.

 Materiály z jakých jsou vyrobené 

Péřové zavinovačky vytvoří pro miminko ideální hnízdečku pro krásné dřímání, ideální na zimní období. Mezi klasické patří bavlněné, ideální na letní dřímání. Saténové, prodyšné a chladící zároveň. Na honosnější akce se hodí kousky s krajkou.

 Nejznámější značky dětských zavinovaček 

a mnoho dalších značek různých barev, motivů a cen. Ideální barvou pro holčičky je červená a oranžová, pro chlapečky modrá a zelená.

Rychlozavinovačky- Pardubice | MIMI Potřeby

 Vhodnost zavinovaček 

Podle barev se dají rozlišit na klučičí a holčičí. Každopádně zavinovačky jsou vhodné ke kojení, které usnadňují. Některé druhy zavinovaček se dají rozložit a využít jako deka, případně jako přikrývka do kočárku.

Buďte připravené a pořiďte si dětské zvinovačky do své výbavičky na spaní.