Search

Snappi sponky na uchycení plenek

Jedná se o geniální a jednoduchou pomůcku při přebalování dětíVýrobek z plastu, který slouží k upevnění látkovky. Mezi vhodné látkové plenky patří čtvercovéchobotové nebo vícevrstvé. Na jednorázové plenky se jedná o zbytečnost! Koukněte na porovnávač. Nejvhodnější je pro novorozence, na konci snappi sponek jsou zoubky, které se zakousnou do materiálu, z kterého je plínka. Boční strany jsou pružné.

Snappi sponky - MIMI Potřeby

Levné sponky

Kvalita na prvním místě

Snadná manipulace

Péče o snappi sponky

Sponky jsou z plastového materiálu a doporučuji je po každém použití opláchnout zvlášť pod horkou vodou. Po použití nasaďte bílé ochranné zoubky. V žádném případě je neperte! Sponky by poškodili ostatní prádlo, s kterým by jste je prali.

Vlastní zkušenost a rady:

Dostala jsem je v plenkovém dortu. Upřímně jsem nevěděla k čemu slouží, tak jsem musela projít internet. Po zjištění jsem je ozkoušela s látkovkou, kterou jsem dostala od rodičů. Celkově jsem byla nadšená, jen se ty moje celkem brzy opotřebovali, když se jim vylámali zoubky, což mě velmi překvapilo. Měla jsem nějakou levnější variantu. Osobně jsem je používala při přebalování na přebalovacím pultu, a pak jsem je i s látkovou plínkou hodila do koše na špinavé pleny. Plenky jsem později vyprala a sponky opláchla.

Využití snappi sponek na plínky

k dostání v prodejnách jsou v různých velikostí. Často jsou obsahem plenkového dortu.

Použití snappi sponek

Před prvním skládáním je zapotřebí dětské sponky párkrát vypružit. Jedná se o skvělou vychytávku pro maminky, která se nejlépe uchycuje na froté materiál. Nejprve se přichytí levá strana, následně pravá a pak zatáhnete a přichytíte na spodní část. Perfektně drží, jen se ještě ujistěte, že látka je dost silná! Nebylo by příjemné kdyby se látka rozervala a ublížila našemu dítěti.

Dětské snappi sponky - MIMI Potřeby

Nejedná se o hračku

POZOR! V žádném případě je nedávejte dětem jako hračku, za tímto účelem se neprodávají, ale pouze s nimi upevňujte plínku. Dítě by se mohlo poranit, i díky zoubkům, které drží materiál plínek.

Buďte připravené a pořiďte si snappi sponky do své dětské výbavička.