Search

Dětské kombinované a golfové kočárky

Ideální dopravní prostředek určený k převážení dětí, které jsou ve věku, kdy ještě nemohou chodit sami nebo delší procházky jsou pro ně namáhávé. Bez kočárku se neobejde žádná maminka. Kočárky plní řadu funkcí.

Hluboký kočátek pro děti - MIMI Potřeby

Široký výběr

Klidné spaní

Bezpečné

Hluboké kočárky pro novorozené děti

Klasický hluboký kočárek, většinou má větší korbičku o pár cm než kombinovaný kočárek. Hluboké polohovatelné kočárky jsou více odpružené, aby jsme novorozence mohly lépe uspat. Kočárek je vhodný na delší procházky či spaní na zahradě. Tento typ má horší skladnost, jelikož se nedá složit. Do 8 měsíců musíte investovat do nového kočárku.

Vlastní zkušenost a rady:

Jasná volba pro mě byla pořídit kombinovaný kočárek, který se využívá od narození až do 3 let. Trojkombinace znamená, že kočárek slouží kočárek, dále jako přenosné vajíčko a autosedačka. Ideální polohovatelné řešení (přenosná taška). Jen je potřeba sledovat funkční parametry. V budoucnu bude potřeba pořídit maximálně golfový kočárek (hole).

Druhy dětských kočárků

… k prodeji jsou nabídnuty i kočárky, které je možno potáhnout jinou barvou látky. Tak aby byl vhodný pro kluka či holčičku. Pokud váháte, podívejte se na návod.

Kočárky pro sedící děti

Lidé, kteří nepořídili kombinované kočárky, ale hluboké, tak přechází na kočárky pro děti, ve kterých mohou sedět. Dají se rozdělit na dva typy a to golfové a sportovní. Jak již název napovídá tak sportovní kočárky se využívají na aktivní život plný procházek. Dbejte při výběru v jakém terénu budete figurovat, od robustní konstrukce po volbu koleček (3 a 4 kolečkové kočárky). Golfky jsou cenově nejlevnější a slouží k jednoduché přepravě už starší dětí, dokonale se dají složit a jsou skladné

Nejznámější značky kočárků:

Příslušenství dětských kočárků

Golfové kočárky pro děti - MIMI Potřeby

Buďte připravené a pořiďte si dětské kočárky do své výbavičky na cestování.