Search

Dětské plastové vaničky na koupání

Tak jako my i malé děti se potřebují koupatKojenci a miminka sice nevyžadují každodenní koupání, ani se to nedoporučuje jelikož mají ještě dětskou pokožku, která se koupáním vysušuje. Ve vodě by měla strávit jen nezbytně nutnou dobu a k tomuto účelu slouží dětské plastové vaničky. Starší děti už si ve vodě i hrají.

Dětská vanička na koupání - MIMI Potřeby

Různé velikosti

Snadné koupání

Bezpečné koupání

Bezpečnost koupacích vaniček

Cílem dětských vaniček je bezpečné koupání za každé situace. Tvar vaniček je uzpůsoben tak, aby neměly žádné ostré hrany. Miminko ve vaničkách bezpečně leží a vy ho můžete beze strachu oplachovat a otírat. Po mnoholetých zkušenostech a recenzích je nejběžnějším rozměrem délky 84 – 100 cm.

Vlastní zkušenost a rady:

Z důvodu špatně řešené koupelny a obav o bezpečí dětí, jsem koupala kluky v kuchyni za pomocí stojanu pod vaničku a plastové vaničky TEGA s výpustí. Hadičku jsem musela pořídit zvlášť. Po rekonstrukci bytového jádra už kluci vyrostli a mohla jsme je koupat normálně ve vaně.

Typy dětských vaniček

… vaničky se nejčastěji používají s držáky, lehátky a pěnovými podložkami.

Určení dětských vaniček

Dětské plastové vaničky jsou určené pro koupání dětí. Díky anatomickému tvaru usnadňují koupání a jsou určeny pro děti 0 do 12 měsíců.

Dětská vanička na stojánku - MIMI Potřeby

Nejznámější značky plastových vaniček

Buďte připravené a pořiďte si plastové vaničky do své výbavičky na koupání.