Search

Tipy na dárek pro budoucí maminku

Co udělá radost nastávající mamince? Potěší jí praktické dárky, ale i něco pro radost. Nechte se inspirovat tímto článkem a získejte úspěch u budoucí maminky.

Dárek pro budoucí maminku - MIMI Potřeby

Pravidelné odpočívání

Těhotenství je fyzicky i psychicky náročné, zároveň už na dlouhou dobu nebude mít tolik času jen na sebe. Z toho důvodu si bude odpočinku a volného času více vážit. Dopřejte ji manikúru, pedikúru či masáže.

Kosmetika pro těhotné

Krém proti striím na pupík, vonný olejíček do koupele, přírodní kosmetika, kyselina listová, čerstvé ovoce a případně čaj pro těhotné. Takhle vypadá ideální balíček pro radost a bude využit. Složení balíčku se může pro každou maminku lišit.

Knížky plné rad a zkušeností

První týdny mateřské dovolené zřejmě stráví pročítáním užitečných knih pro nasbírání dalších zkušeností. Knih na tato témata je nepřeberné množství, proto se vydejte do knihkupectví a nechte si poradit. Případně můžete ženu obdarovat těhotenským deníkem, kde si bude moc zaznamenávat potřebné prožitky.

Bezpečnostní těhotenský pás

Těhotenský pás je vděčný dárek. Pokud nevíte coby, darujte nastávající mamince bezpečí a určitě zabodujete.

Šperk

Ženy neodmyslitelně milují šperky i toto je varianta jak jí potěšit. Budoucí maminky po narození miminka k němu přilnou a rády nosí šperky s jejich monogramy nebo vygravírovanými obličeji či jmény. Například se může jednat o přívěšky s počátečními písmenky nebo přívěšky kam si můžou nechat vygravírovat jejich jméno.

Dárkový poukaz do MIMULO

Pořiďte mamince dárkový poukaz, ať si vybere sama. Investice do výbavičky pro miminko, kterou nastávající rodiče zpravidla řeší ještě před porodem, není malá.

Dárek pro budoucí maminku - MIMI Potřeby